2016-09-30 21:11

Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - IT SecurityWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i ich bieżąca obsługa w zakresie sprzedaży rozwiązań informatycznych (IT Security)
  • Analiza potrzeb klientów, dobór rozwiązań, doradztwo oraz nadzór nad realizacją kontraktów
  • Sporządzanie ofert, kalkulacji oraz prezentacji
  • Budowanie relacji biznesowych z nowymi oraz obecnymi klientami, spotkania oraz negocjacje biznesowe
  • Sporządzanie cyklicznych raportów sprzedażowych dla przełożonych oraz udział w spotkaniach działu sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydata oczekujemy:

  • Praktyczne doświadczenie oraz umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów, prowadzenia negocjacji handlowych, sporządzania ofert i prezentacji
  • Wiedza i znajomość rozwiązań IT (w szczególności rozwiązań bezpieczeństwa IT)
  • Duże zdolności interpersonalne, umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych z Klientem
  • Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedażowych

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Wyślij CV