2016-10-01 17:21

Dla naszego klienta, jednej z największych firm na rynku Polskim, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inside Account ManagerWarszawa

Zadania:

  • Tworzenie skomplikowanych ofert sprzedaży usług i produktów IT
  • Udział w tworzeniu i negocjacjach umów na dostawę produktów oraz umów SLA
  • Aktywne budowanie pozycji spółki w strukturze holdingu
  • Negocjacje handlowe z dostawcami produktów i usług
  • Tworzenie koncepcji rozwiązań IT
  • Aktywna współpraca z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami biznesowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych zarówno na produkty (tzw. pudełka) jak i usługi
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych z dostawcami usług i produktów IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i zakupowych
  • Umiejętność tworzenia i negocjowania warunków umów typu SLA
  • Umiejętność analizy potrzeb klienta
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje miękkie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość rynku IT
  • Doświadczenie w pracy w średniej wielkości firmie dostarczającej rozwiązania dla dużych firm komercyjnych
  • Umiejętność prowadzenia długofalowych projektów sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjny pakiet "socjalny"
Wyślij CV