2016-10-05 09:08

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, świadczącej usługi spedycyjne i transportowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Spedytor MiędzynarodowyWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i bieżąca obsługa procesu spedycji drogowej na terenie Unii Europejskiej,
  • Rozwój i pozyskiwanie kontaktów handlowych,
  • Rozwój kontaktów z przewoźnikami,
  • Sporządzanie ofert handlowych,
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,
  • Monitorowanie realizowanych zleceń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość międzynarodowego rynku transportowego,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju i samorealizacji,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę,
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.

Dodatkowe atuty:

  • Własna baza zaufanych przewoźników,
  • Znajomości rynku skandynawskiego.