2016-09-30 21:58

Dla naszego Klienta, europejskiego domu maklerskiego szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior SQL SpecialistWarszawa

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie aplikacji i baz danych służących do analizy i raportowania
  • tworzenie raportów i dokumentacji na potrzeby Działu Kontroli Ryzyka
  • testowanie/weryfikacja nowych raportów i wdrażanych mechanizmów oraz systemów pod względem poprawności danych
  • wykonywanie raportów ad hoc dotyczących analizy danych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/absolwenci/studenci ostatnich roczników - preferowane kierunki:
    • informatyka,
    • matematyka,
    • fizyka
    • pokrewne
  • praktyczna znajomość języka T-SQL
  • znajomość programu MS Excel
  • znajomość rynków finansowych, instrumentów pochodnych
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolności analityczne
  • sumienność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za wykonywane zadania

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej działającej na rynku międzynarodowym
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z technologiami BI
  • udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach

Mile widziane:

  • znajomość języków programowania C#
  • SSRS, znajomość rozwiązań ETL (SSIS)
  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • znajomość programowania SAS
Wyślij CV