2016-10-09 16:37

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Developer - urządzenia mobilneWarszawa

Realizowane zadania:

  • Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego w języku Java
  • Znajomość platformy Android w wersjach 2.x do 5.x
  • Solidność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym
Wyślij CV