2017-02-23 15:35

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer iOS - iPhone, iPadWarszawa

Realizowane zadania:

  • Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne (iPhone, iPad)
  • Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Objective-C i Xcode
  • Umiejętność pisania aplikacji bez użycia IB
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Chęć poszerzania wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym
Wyślij CV