2016-10-03 00:22

Dla naszego klienta, uznanego na rynku integratora systemów IT, a zarazem krajowego lidera w dostarczaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista - projektant - J2EE - OracleWarszawa

Zadania:

  • Tworzenie rozwiązań opartych o technologię J2EE;
  • Testowanie aplikacji, analizowanie i usuwanie błędów;
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji;
  • prowadzenie szkoleń użytkowników końcowych;

Wymagania:

  • Znajomość zasad projektowania i programowania obiektowego,
  • Znajomość architektury J2EE i wzorców projektowych;
  • Umiejętność tworzenia aplikacji webowych i bazodanowych z wykorzystaniem technologii JDBC;
  • Znajomość języka Java i Javscript;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii:
    • Oracle ADF, Hibernate, JSF, Struts, Spring;
    • narzędzi Eclipse (JDeveloper) oraz Junit lub TestNG;
    • aplikacji z rodziny Oracle Fusion Middleware;
    • UML;
    • XPDL i zagadnień związanych z modelowaniem procesów biznesowych;

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Pasja i oddanie pracy,
  • Ukończone (lub realizowane) studia informatyczne,
  • Dyspozycyjność,
  • Sumienność,
  • Terminowość,
  • Odpowiedzialność,
  • Kultura osobista,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji angielskojęzycznej.
Wyślij CV