2016-10-01 21:13

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych i smart TV, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Business Development Director - e-commerce, mobile i Smart TVWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla autorskich rozwiązań typu e-commerce, mobile i Smart TV zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym:
    • Rozwiązania gotowe
    • Rozwiązania dedykowane
    • Usługi wdrożeniowe
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Zarządzanie przydzielonym budżetem na działania sprzedażowe/budowę zespołu sprzedażowego
  • Budowa i zarządzanie własnym zespołem sprzedaży - do 5 osób:
    • rekrutacja,
    • szkolenie,
    • motywacja,
    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży zespołu,
  • Codzienne raportowanie wyników działań sprzedażowych w systemie CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży dedykowanego oprogramowania i usług wdrożeniowych do klientów biznesowych
  • Dobra znajomość rynku rozwiązań mobilnych, e-commerce i/lub Smart TV
  • Umiejętność budowy i zarządzania zespołem sprzedaży - umiejętność budowy planów sprzedaży dla zespołu, wyznaczania indywidualnych celów sprzedażowych, motywowania zespołu do ich realizacji oraz egzekwowania wyników
  • Umiejętność nawiązywania i budowy długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb biznesowych klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Przedsiębiorczość, umiejętność optymalnego gospodarowania dostępnymi zasobami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę firma-firma
  • Możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży
  • Jasno postawione cele
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
  • Pakiet socjalny
  • Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym