2016-12-21 22:50

Dla naszego Klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Starszy Programista PHPWarszawa

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę
  • Realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w tworzeniu serwisów internetowych w PHP
  • Znajomości technologii internetowych: HTML, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery
  • Znajomości frameworków PHP (mile widziany Zend Framework) oraz architektury MVC
  • Umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (GIT/SVN)
  • Znajomości SQL oraz zagadnień bazodanowych
  • Wykształcenia wyższego, technicznego
  • Znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych oraz nauki języków obcych
  • Stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
  • Udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
  • Możliwość rozwoju w zakresie najnowyszch technologii

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
  • Znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, sumienność, dokładność
  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych