2016-10-01 20:05

Dla naszego klienta, producenta oprogramowania, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer C# / .NetWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie rozwiązań,
  • Implementacja i testy aplikacji,
  • Wsparcie zespołów wdrożeniowych.

Wymagania:

  • Biegłej umiejętności programowania w języku C#, ASP.Net,
  • Znajomości środowiska programistycznego Visual Studio,
  • Znajomości relacyjnych baz danych (SQL),
  • Umiejętności tworzenia aplikacji w architekturze wielowarstwowej,
  • Praktyki w tworzeniu aplikacji , ze wskazaniem na rozwiązania internetowe,
  • Dużej samodzielności, rzetelności i dyscypliny,

Firma oferuje:

  • Dostęp do najnowszych produktów i technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP Business One.
  • Znajomość systemów dla Rynku Nieruchomości
  • Znajomość technik i narzędzi projektowania aplikacji,
  • Doświadczenie w pracy zespołowej i projektowaniu aplikacji,
  • Znajomość języka angielskiego.