Dla amerykańskiej grupy mediowej o międzynarodowym zasięgu, istniejącej na rynku od ponad 40 lat, posiadającej sieć telewizji satelitarnych i kablowych, a także studia produkcji i dystrybucji filmowej, z główną siedzibą w Nowym Jorku oraz warszawskim oddziałem w ścisłym centrum, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Android Software Engineer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • budowanie rozwiązań VOD na platformy mobilne dla największych marek
  • wsparcie w rozwoju technicznym oraz integracji komponentów od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Android w Javie
  • znajomość RxJavy
  • doświadczenie w pracy z Gradle oraz Android studio
  • dokładność oraz dobre praktyki programistyczne
  • zaawansowana wiedza ze specyfiki testowania aplikacji Android w tym z testów jednostkowych, funkcyjnych, GUI.
  • bardzo dobry j. angielski (czytanie oraz pisanie)

Proponujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UoP
  • elastyczne godziny pracy (9:30-10:30)
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu)
  • wygodna lokalizacja biura - blisko stacji "Metro Politechnika"
  • dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty multisport
  • macbook + dwa monitory
  • pracę z wysokiej klasy specjalistami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • nowoczesne biuro w odnowionej kamienicy, brak open space'a

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu gier
  • uruchamianie aplikacji do strumieniowego przesyłania multimediów wideo w Google Play i Amazon Appstore
  • Android TV, Chromecast, Android Wear