Naszym klientem jest firma telekomunikacyjna działająca od dwudziestu pięciu lat na polskim rynku telekomunikacyjnym która zajmuje się wdrażaniem i utrzymaniem systemów Call Center.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Project Manager (systemy Call Center) 7000 - 10000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie realizacją projektów wdrożeniowych IT
  • Zarządzanie zespołem inżynierów IT w zakresie realizacji projektów
  • Planowanie i nadzór nad terminową realizacją wszystkich etapów projektów
  • Organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie działań wszystkich uczestników projektów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i bieżące aktualizowanie informacji u wszystkich członków zespołu projektowego
  • Sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac
  • Zamknięcie i rozliczenie projektów
  • Kontakt z klientami i reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywności, bardzo dobrej organizacji swojej pracy
  • Znajomości specyfiki funkcjonowania Contact Center
  • Znajomości rozwiązań Microsoft, SQL, systemów sieciowych, systemów zarządzania IT

Nasz idealny kandydat, to osoba która pracowała przy wdrażaniach systemów Call Center lub zajmowała się ich obsługa (najlepiej firmy Genesys).

Proponujemy:

  • Szybki proces rekrutacyjny - 1 spotkanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię kwartalną
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów, bliski kontakt ze współpracownikami, brak charakteru korporacji
  • Stabilną pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

Znajomość systemów Contact Center Genesys, Interactive Intelligence (może być również doświadczenie z systemami innych firm)