Dla naszego Klienta Srebrnego partnera Microsoft wytwarzającego systemy informatyczne klasy ERP dedykowanych do kompleksowej obsługi wszystkich procesów zachodzących w firmie logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular/Senior .NET Developer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Współpraca z PM i dostarczanie rozwiązań zgodne z wymaganiami projektowymi
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Testowanie i walidację dostarczanego oprogramowania, aby zapewnić poprawność algorytmiczną

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w C# i .NET
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych SQL (PostgreSQL)
  • Doświadczenie z pracą z systemem kontroli wersji GIT / SVN
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość narzędzi do ciągłej integracji (Jenkins)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość .NET Core