Naszym klientem jest warszawska firma z branży IT/Telco, ze wschodniej części miasta, specjalizująca się w obsłudze klientów zewnętrznych, współpracująca zarazem z topowymi markami. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy wdrożeniowiec systemu CIC - Customer Interaction Center (Genesys/Interactive Intelligence) 5000 - 8000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie systemów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania
  • przyjazna współpraca z klientem
  • wspieranie rozwoju systemów

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia we wdrażaniu lub utrzymywaniu systemów Call Center
  • znajomości Customer Interaction Center firmy Genesys/Interactive Intelligence
  • znajomości zagadnień telekomunikacyjnych
  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • znajomości rozwiązań Microsoft, SQL
  • chęci do nauki

Oferujemy:

  • szybki proces rekrutacyjny - 1 spotkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • premię kwartalną
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów, bliski kontakt ze współpracownikami, brak charakteru korporacji
  • stabilną pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • możliwość rozwoju i awansu
  • uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych,
  • elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

  • certyfikaty (np. Microsoft, SQL,ININ, Genesys, itp.).