Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP dla klientów na polskim oraz międzynarodowym rynku, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Key Account Manager - Sprzedaż systemów ERP 8000 - 12000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie długofalowej współpracy z istniejącymi Klientami C-level
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z powierzonymi Klientami
  • Monitorowanie i analiza realizacji planów w stosunku do założeń - sporządzanie raportów i zestawień
  • Analiza potrzeb i wertykalizacja obecnych Klientów
  • Monitorowanie terminowości realizowanych zobowiązań Klientów
  • Prognozowanie sprzedaży - tworzenie miesięcznych i rocznych estymacji sprzedaży na potrzeby kadry zarządzającej
  • Realizacja działań podnoszących efektywność sprzedaży usług
  • Prowadzenie prezentacji i wystąpień dla Klientów

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży zintegrowanych systemów ERP
  • Znajomość rynku sprzedaży usług
  • Pojęcie cyfrowej transformacji firm nie jest Ci obce
  • Swobodne posługiwanie się narzędziami trade marketingu
  • Umiejętność tworzenia planów sprzedażowych oraz interpretowanie wskaźników handlowych
  • Samodzielność i świetna organizacja
  • Charyzma i komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Bussines English
  • Swobodne posługiwanie się pakietem MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Etat (umowa o pracę / zlecenie / B2B - wybór po Twojej stronie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy
  • Szansę kreowania i realizacji idei sprzedażowych kluczowego partnera Microsoftu
  • Współudział w cyfrowej transformacji naszych Klientów
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii IT
  • Wsparcie w rozwoju - szkolenia i treningi
  • Zgrany zespół, z którym będziesz świętować wspólne sukcesy podczas wyjazdów integracyjnych do najpiękniejszych miejsc w Polsce
  • Doskonalenie języka angielskiego
  • Pakiet benefitów
  • Owoce w pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna aromatyczna kawa

Mile widziane:

  • Znajomość Microsoft Dynamics 365