Dla polskiej spółki specjalizującej się w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego, tworzonej przez zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów z wieloletnią praktyką w zakresie analizy, planowania, implementacji, administracji oraz wsparcia technicznego rozwiązań IT security, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy Specjalista ds. bezpieczeństwa IT - Senior PENTESTER Warszawa

Formy umowy: Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • samodzielna realizacja projektów w różnych obszarach (web, infrastruktura, mobile, red teaming)
  • przygotowanie raportów z wykonanych testów penetracyjnych
  • doradztwo w zakresie bezpieczeństwa informacji

Oczekiwania:

  • minimum 4 lata doświadczenia w testach penetracyjnych aplikacji finansowych/płatniczych
  • posiadanie co najmniej 2 certyfikatów, związanych z testami penetracyjnymi, na poziomie eksperta
  • znajomość metodyk OWASP, PTES, OSSTMM
  • umiejętność programowania (co najmniej Python)
  • znajomość języka angielskiego - poziom B1
  • zarządzanie i samodzielność w realizacji projektów
  • terminowe dostarczanie efektów pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenia
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • szkolenia wewnętrzne
  • budżet na szkolenia
  • certyfikaty z bezpieczeństwa
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w zespole ekspertów
  • kartę Multisport dofinansowaną w 60 % przez firmę
  • niezbędne narzędzia pracy

Mile widziane:

  • certyfikaty związane z bezpieczeństwem informacji (CISSP, CISA, ISO27001 Lead Auditor, itp.)
  • certyfikaty techniczne wiodących producentów (Microsoft, Oracle, Red Hat, Cisco, Checkpoint, itp.)
  • posiadanie aktualnego poświadczenia bezpieczeństwa osobowego