Dla naszego klienta instytucji doradztwa i pośrednictwa finansowego wyspecjalizowanej w operacjach rynku walutowego i pieniężnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Salesforce Developer 15000 - 21000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój systemu CRM / SalesForce
  • współpraca z analitykami i testerami
  • udział w procesie testowania tworzonego oprogramowania
  • serwisowanie aplikacji

Wymagania:

  • dobra znajomość języka Apex lub Java
  • znajomość platformy SalesForce
  • dobra orientacja w zakresie OOP (świadomość istnienia wzorców projektowych)
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość SalesForce Lighting
  • znajomość Tomcat - konfiguracja i tworzenie aplikacji
  • umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku FinTech
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz Multisport)
  • dofinansowanie szkoleń
  • biuro w dogodnej lokalizacji (Bliska Wola) - okolice Ronda Daszyńskiego
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko