Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się szwajcarskiej firmy outsourcingowej, specjalizująca się w usługach z zakresu IT, finansów oraz księgowości. Zmotywowani i utalentowani pracownicy zapewniają wysokiej jakości usługi biegle posługując się siedmioma językami: niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, czeskim, słowackim i polskim. Nasz Klient gwarantuje innowacyjne wsparcie, łącząc nowoczesną technologię z najlepszymi praktykami biznesu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Magento Developer (m/f) Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wsparcie rozwoju,utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy e-commerce
  • Pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu w Magento 2
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań- developmentem, testami, wdrożeniem
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implemantacja alternatywnych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Analiza potrzeb biznesowych
  • Efektywna współpraca z lokalnymi oraz zagranicznym zespołem

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektach Magento
  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w języku PHP
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL i pisania wydajnych zapytań
  • Doświadczenie w integracji Magento z systemem ERP
  • Znajomość technologii Docker
  • Umiejętność poruszania się w systemach UNIX
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Praktyczna znajomość frameworków Symfony, Zend, Laravel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość vanilla.js i bibliotek ( require, jquery, knockout)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B

Dodatkowe atuty:

  • Status certyfikowanego developera Magento