Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Oferta pracy: Praca programista Programista iOS z doświadczeniem w Swift i Objective-C Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • analiza i projektowanie aplikacji iOS
  • utrzymanie i rozwój aplikacji iOS
  • obsługa kont Apple Developer (tworzenie certyfikatów, provisioningów, etc.)
  • wdrażanie aplikacji z użyciem App Store Connect, jak również poprzez Apple Developer Enterprise Program
  • obsługa In-App Purchase w App Store Connect

Wymagania:

  • wykształcenie min. inżynierskie (informatyczne lub pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość Swift i Objective-C (min. 3 lata doświadczenia)
  • znajomość Xcode, GIT, Jira, CocoaPods, Fastlane
  • doświadczenie w implementacji In-App Purchase oraz Remote Notifications
  • znajomość bibliotek Alamofire, Crashlytics, Firebase (Analytics, Messaging, DynamicLinks)
  • doświadczenie w korzystaniu z REST API
  • znajomość SQL i relacyjnych baz danych

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Dart/Flutter
  • podstawowa znajomość RxSwift

Inne:

Technologie:

  • Swift
  • Objective-C
  • CocoaPods
  • Fastlane
  • Flutter
  • RxSwift
  • Firebase
  • SQL
  • GIT