Dla naszego klienta, miedzynarodowej instytucji finansowej obecnie poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Ekspert ds. Eksploatacji Systemów Front End Warszawa

Zadania:

  • administracja bazą danych IBM DB2 UDB Enterprise for Linux
  • wdrażanie nowych wersji oraz utrzymywanie istniejących aplikacji *zarówno internetowych jak i używanych lokalnie
  • zarządzanie środowiskiem aplikacji IBM Websphere i serwerów baz danych oraz infrastrukturą aplikacji internetowych
  • ścisła współpraca z Zespołem Rozwoju Oprogramowania
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w środowisku Produkcyjnym

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub odpowiadające mu doświadczenie zawodowe
  • minimum 3 lata doświadczenia w środowisku IBM DB2 UDB ESE w zestawie z serwerem aplikacji Websphere ND
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • bardzo dobra wiedza w zakresie relacyjnych baz danych oraz komunikacji sieciowej (TCP/IP, http, https)
  • doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem aplikacyjnym opartym o serwer aplikacji i bazę danych
  • bardzo dobra znajomość IBM DB2 UDB ESE i/lub Websphere ND (na poziomie eksperckim)
  • doświadczenie w instalacji, konfiguracji, utrzymaniu i optymalizacji baz danych wraz aplikacjami typu Front End
  • umiejętność współpracy z grupą
  • zadaniowy typ pracy
  • umiejętność adaptacji do zmian organizacyjnych
  • pro-aktywne podejście do pracy

Proponujemy:

  • pakiet socjalny
Wyślij CV