2016-10-04 14:01

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Koordynator Projektów metodą AgileWarszawa

Opis stanowiska:

  • Liderowanie i zarządzanie zespołem wysoko wykwalifikowanych web developerów;
  • Prowadzenie projektu - pilnowanie na czas jego realizacji i w ramach określonego budżetu;
  • Sporządzanie ofert na dodatkowe funkcjonalności;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem;
  • Praca metodą Agile;
  • Śledzenie postępów w ramach określonego harmonogramu pracy oraz określanie kluczowych zadań i zagrożeń;
  • Usprawnienie wewnętrznego systemu pracy i komunikacji.

Od kandydata oczekujemy:

  • Kompetencja w zakresie projektowania i wdrażania webowych rozwiązań;
  • Znakomita komunikacja w mowie i piśmie oraz umiejętności budowania dobrych relacji (w zespole i z Klientem);
  • Asertywność i podejmowanie wyzwań;
  • Zamiłowanie do ciągłej nauki i rozwoju;
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę na pełny etat.

Dodatkowe atuty:

  • Pasja doskonalenia procesów biznesowych;
  • Obycie techniczne;
  • Podstawowa znajomość Django;
  • Aktywność w środowisku web developerskim;
  • Znajomość portali czytelniczych.
Wyślij CV