Nasz Klient od ponad dziesięciu lat łączy technologię i design, realizując projekty dla swoich klientów. Pomagają zintegrować i usprawnić procesy biznesowe, aby firmy ich Klientów mogły w pełni skorzystać z rewolucji cyfrowej. Są zespołem programistów i projektantów, którzy uwielbiają to, co robią i dążą do ciągłego doskonalenia. Pomagając w rozwoju przedsiębiorstw swoich Klientów, opracowali unikalne podejście do zarządzania projektami, które promuje przewidywalność, równowagę oraz przyjazną i kreatywną atmosferę pracy. Od dwóch dekad współpracują z Klientami na poziomie przedsiębiorstwa.

Obecnie szukają do swojego zespołu na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tech Lead JavaScript 18000 - 25000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, budowa i utrzymanie skalowalnych i wysoce dostępnych usług
  • Bycie mentorem dla developerów i zapewnianie ich stałego rozwoju zawodowego
  • Planowanie i koordynacja pracy w ambitnym zespole programistów, w szczególności określając i kontrolując realizację przydzielonych zadań
  • Motywowanie członków zespołu i planowanie ich rozwoju
  • Odpowiedzialność za dostarczanie różnych produktów i funkcji, zarówno za rozwój, jak i testowanie
  • Odpowiedzialność za komunikację z innymi programistami i definiowanie przepływów pracy z nimi

Oczekiwania:

  • Ponad 4 lata doświadczenia w JavaScript
  • Znajomość nowoczesnych frameworków JavaScript (must have React.js)
  • Praktyczne doświadczenie w GraphQL
  • Znajomość nierelacyjnych baz danych (MongoDB)
  • Minimum rok doświadczenia w budowaniu i kierowaniu zespołami badawczo - rozwojowymi (ponad 5 pracowników)
  • Silne umiejętności komunikacyjne - umiejętność wyjaśniania skomplikowanych zagadnień technicznych nietechnicznym pracownikom w prosty i zrozumiały sposób
  • Zdolność do efektywnej pracy w wyznaczonych terminach
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań i uruchamiania zadań o różnych priorytetach
  • Znajomość języka angielskiego minimum B2/C1

Proponujemy:

  • 18 000 - 24 000 PLN netto (B2B)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B (do 26 dni urlopu w roku) - lub innych form zatrudnienia
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie realizacji do 3 dni w tygodniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Swoboda wyboru własnego oprogramowania i sprzętu
  • Nowoczesny stos
  • Nowoczesne biuro tuż obok stacji metra Politechnika
  • Wsparcie rozwoju zawodowego
  • Praca w zgranym zespole, w którym priorytetem jest dzielenie się wiedzą
  • Miejsce na rozwój umiejętności i samodoskonalenie
  • Środowisko pracy o dynamice startup'owej i stabilności dojrzałej organizacji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy ze skalowalnymi usługami w chmurze (AWS)
  • Umiejętność komunikowania problemów technicznych użytkownikom nietechnicznym
  • Zrozumienie metodologii zwinnych i narzędzi zarządzania: Jira i Confluence