Naszym klientem jest warszawska firma z branży IT/Telco, ze wschodniej części miasta, specjalizująca się w obsłudzie klientów zewnętrznych, współpracująca zarazem z topowymi markami. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant/Wdrożeniowiec systemu CIC - Customer Interaction Center (Genesys/Interactive Intelligence) 7000 - 10000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

Utrzymanie systemów zgodnie z obowiązującymi procedurami,

Instalacja i konfiguracja oprogramowania,

Przyjazna współpraca z klientem,

Wspieranie rozwoju systemów,

Dzielenie się wiedzą w formie warsztatów i szkoleń.

Oczekiwania:

Minimum 2 letnie Doświadczenie we wdrażaniu lub utrzymywaniu systemów Call Center

Dobra znajomość CIC - Customer Interaction Center firmy Genesys/Interactive Intelligence i doświadczenie w pracy z tym systemem

Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (Geteway,IP PBX, SIP,SBC, IVR, CTI,Dialer).

Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

Znajomości rozwiązań Microsoft, SQL,

Gotowość do sporadycznego pełnienia dyżurów ('bycia pod telefonem") w razie krytycznych zgłoszeń

Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,

Dyspozycyjności, gotowości do wyjazdów służbowych, oraz do pełnienia dyżurów serwisowych,

Umiejętności pracy w zespole projektowym.

Firma oferuje:

Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 1, maksymalnie 2 spotkania

Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Premię kwartalną

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów, bliski kontakt ze współpracownikami, brak charakteru korporacji

Stabilną pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku,

Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT,

Możliwość rozwoju i awansu,

Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych,

Elastyczne godziny pracy.

Dodatkowe atuty:

Posiadanie certyfikatów (np. Microsoft, SQL,ININ, itp.).