Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny drukowane poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Script Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Programowanie nowoczesnych aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e)

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Java Script
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem React/Vue.js
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność
  • Chęć nauki i rozwoju osobistego

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Realny wpływ na stack technologiczny
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie mediowej z silną pozycją rynkową
  • Pakiet opieki zdrowotnej
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Owocowe poniedziałki