Firma zajmująca się przygotowywaniem kompleksowych rozwiązań programistycznych pozwalających na efektywne zarządzanie biznesem poszukuje Wdrożeniowca/Konsultanta do spraw systemów handlowo-magazynowych i księgowych.

Oferta programistyczna naszego Klienta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Proponowane rozwiązania dostępne są w systemie abonamentowym również na zasadzie płatnej subskrypcji w chmurze.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Wdrożeniowiec/Konsultant systemu 1C: Enterprise 8 Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

Kandydat na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za bezpośredni kontakt i opiekę nad klientami. Do obowiązków należeć będzie:

- badanie potrzeb klienta oraz przygotowywanie ofert zgodnych jego oczekiwaniami (zbieranie wymagań),

- współpraca z działem programistycznym podczas realizacji zlecenia klienta,

- weryfikacja poprawności gotowego rozwiązania oraz przekazanie go do klienta,

-raportowanie wyników z prowadzonych działań.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość systemu 1C Enterprise 8 (minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu) - warunek konieczny.
  • Biegła znajomość języka polskiego i rosyjskiego.
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta.
  • Komunikatywność.
  • Zdolność do samodzielnej, systematycznej i efektywnej pracy.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.

Proponujemy:

  • Do 7 tys. zł brutto przy umowie o pracę,
  • Atrakcyjną premię za realizację miesięcznego planu kwotowego,
  • Stabilną formę zatrudnienia,
  • Udział we wdrażaniu na polski rynek nowych innowacyjnych systemów,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Stałe godziny pracy: pon.-pt. 9.00-17.00,
  • Szkolenia wewnętrzne (w tym, w przypadku kandydatów z niedostateczną znajomością języka polskiego - wsparcie w nauce).

Inne informacje:

  • Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji (Ochota),
  • Dress code nie jest wymagany (obowiązuje jedynie w przypadku umówionych spotkań z klientem).