2016-10-09 19:14

Dla naszego Klienta, dużej, wiodącej Firmy dostarczającej rozwiązania IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsutant ReconNetWarszawa

Opis stanowiska:

  • Analiza procesów pod kątem implementacji w ReconNet,
  • Parametryzacja i konfiguracja aplikacji ReconNet,
  • Wsparcie i szkolenie użytkowników końcowych,

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Znajomość procesów Back Office z obszaru Bankowości i Finansów,
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb Biznesowych Klienta,
  • Znajomość notacji BPMN,
  • Podstawy Administracji Systemem Windows Server,
  • Podstawy Administracji Microsoft SQL Server,
  • Podstawy języka TSQL oraz znajomość zagadnienia relacyjnych baz danych,

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Udział w unikalnych w skali kraju projektach dla liderów sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego i bankowo-finansowego,
  • Rozwój wiedzy i kompetencji poprzez zaprojektowaną specjalnie ścieżkę kariery,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Wsparcie merytoryczne i wsparcie liderów w trakcie realizacji trudniejszych etapów projektu,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Kartę Benefit MultiSport,
  • Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe połączone ze sportem i zabawą.
Wyślij CV