Nasz Klient - dostawca oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych wspierających procesy obsługi Klienta, organizację pracy i bezpieczeństwo informacji.

Budują pozytywne doświadczenia obsługiwanych przez ich partnerów biznesowych Klientów dostarczając kompleksowe rozwiązania ukierunkowane na doskonałą organizację procesów obsługowych. Wspierają firmy swoim doświadczeniem i wiedzą.

Towarzyszymy i wspieramy komunikację firmy na wszystkich etapach podróży Klienta.

Realizując zadania projektowe patrzą na nie wielowymiarowo. Szczególną uwagę przykładają do optyki użytkownika rozwiązania. Proponowane przez nich rozwiązania zawsze są powiązane z realnymi korzyściami w postaci oszczędności oraz dodatkowych źródeł przychodów. Dysponują również kompletnym portfolio produktowym i kompetencyjnym. Dostarczają rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb swoich Klientów.

Obecnie poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Inżynier SysOps / Inżynier systemowo - sieciowy 10000 - 16000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Instalacja, utrzymanie, wdrażanie systemów teleinformatycznych
  • Realizacja projektów w zakresie telekomunikacji i teleinformatyki
  • Pełnienie funkcji konsultanta w projektach prowadzonych przez firmę
  • Utrzymywanie bezpośredniego kontaktu i doradztwo techniczne na rzecz Klientów firmy

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość technologii sieciowych LAN / WAN i zagadnień związanych z sieciami (firewall / TCP / IP / DNS / DHCP / VLAN)
  • Bardzo dobra znajomość technologii VoIP - H.323 / SIP / SCCP oraz tradycyjnych TDM - ISDN
  • Znajomość środowiska Active Directory oraz Microsoft Windows Server
  • Znajomość systemów Linux (RedHat / CentOS)
  • Znajomość metod i systemów rejestracji rozmów (NICE / Verint)
  • Praktyczna znajomość środowisk wirtualizacji (VMware / XEN / KVM)
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność tworzenia skryptów z wykorzystaniem Powershell, Bash, Python
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach informatycznych

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • umowę B2B z płatnym urlopem i L4
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Konferencje branżowe oraz możliwość certyfikacji umiejętności
  • Karta sportowa i opieka medyczna
  • Wyjścia zespołowe, imprezy integracyjne
  • Całkowicie wyposażona kuchnia we wszystkie niezbędne sprzęty (lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna i inne)
  • Duży zamykany parking

Mile widziane:

  • Znajomość urządzeń i systemów Avaya
  • Mile widziany certyfikat na poziomie B2 z języka angielskiego