Dla naszego Klienta jednej z największych firm na świecie świadczącej usługi doradztwa polskim oraz międzynarodowym podmiotom we wszystkich sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej , ubezpieczeniowej , farmaceutycznej , handlu i produkcji dóbr oraz usług konsumpcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Business Intelligence Analyst Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Projektowanie, modyfikacja i utrzymanie raportów, kokpitów zarządczych oraz aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu narzędzi BI
  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu w zakresie analizy wymagań oraz identyfikacji źródeł danych po stronie klienta
  • Analiza zebranych danych oraz zarządzanie nimi w hurtowniach oraz relacyjnych bazach danych
  • Ścisła współpraca z właścicielem biznesowych, kierownikiem projektu, ekspertami obszarów biznesowych w celu efektywnej realizacji projektów
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka DAX oraz programu Power BI
  • Dobra znajomość języka T-SQL
  • Doświadczenie w projektowaniu raportów oraz kokpitów zarządczych zarówno w warstwie technicznej jak i wizualnej
  • Doświadczenie w sporządzaniu podsumowań wyników testów, analiz i dokumentacji w języku polskim i angielskim
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności operowania na liczbach i wyciągania logicznych wniosków

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość dofinansowania przez Klienta egzaminów organizowanych przez Microsoft

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z klientem w zakresie identyfikacji i analizy wymagań
  • Znajomość pozostałych komponentów Power Platform ( PowerApps, Flow )
  • Praktyczna znajomość MS SQL Server ( SSIS, SSAS, SSRS )
  • Znajomość języka Python/GNU R
  • Znajomość języka JavaScript/TypeScript