2016-10-08 21:52

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ - programowanie wielowątkowe - multithreadingWarszawa

Opis stanowiska:

  • rozbudowa jednego z produktów typu SmartDevice, który umożliwia integrowanie oprogramowania i systemów zabezpieczeń innych firm w zunifikowane rozwiązanie;
  • utrzymanie kodu, wprowadzanie poprawek oraz nowych funkcji;
  • edytowanie automatycznego instalatora programu;
  • tworzenie dokumentacji instalacji i konfiguracji oraz przewodników dla użytkowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Inżynierii Komputerowej lub podobnym;
  • przynajmniej 4-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • samodzielność i chęć do ciągłego poszerzania wiedzy w zakresie nowych technologii;
  • zdolności analityczne;
  • dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie) - umiejętność efektywnej komunikacji w zakresie zagadnień technicznych;
  • entuzjastycznego i ambitnego podejścia do realizowanych projektów oraz profesjonalizmu w rozwiązywaniu problemów;
  • dodatkowym atutem będzie wiedza na temat systemów wideo nadzoru, kontroli dostępu oraz wykrywania włamania i napadu; wymagamy zdolności przystosowawczych.
  • umiejętności techniczne:
    • programowanie obiektowe, C++ oraz mechanizmów .NET Framework;
    • network computing: Socket, tcp, udp, multithreading oraz Javascript w C++;
    • znajomość STL/ ATL/ COM / DCOM - WARUNEK KONIECZNY;
    • dobra znajomości win32 api;
    • doświadczenia w zakresie middleware framework.

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami.

Dodatkowe:

Firma oferuje ciekawy kontakt z systemami bezpieczeństwa bazującymi na technologii IP:

  • CCTV - w tym analiza wideo,
  • kontrola dostępu,
  • wykrywanie włamań,
  • itp. - np. sprzęt z innych dziedzin ochrony technicznej np.:
    • czujniki wykrywania włamań,
    • przeciw pożarowe
Wyślij CV