2016-10-09 20:31

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Systemów i Baz Danych MS SQL ServerWarszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i administrowanie serwerami baz danych SQL Server działających na platformie Windows Server;
  • Instalacja dostarczanych poprawek i uzupełnień aplikacji w przewidzianych oknach serwisowych;
  • Okresowa aktualizacja systemu, konwersje baz danych między różnymi wersjami i platformami systemowymi;
  • Administracja i nadzorowanie infrastruktury serwerów Windows Server;
  • Udział w projektach wdrożeniowych, obejmujących budowę, testowanie oraz akceptację nowych systemów w oparciu o różne rozwiązania sprzętowe i programowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Zaawansowaną wiedz w zakresie administracji bazami danych SQL Server;
  • Doświadczenie w administracji Windows Server;
  • Mile widziana znajomość Active Directory w dużych środowiskach, MS Clusters, VMware;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Dyspozycyjność;

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Udział w szkoleniach i interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Finansowe wsparcie relokacji do pracy w Warszawie

Dodatkowe atuty:

  • Posiadanie certyfikatu MCDBA lub równoważnego w zakresie zarządzania Windows Server (np. MCSA).