Naszym Klientem jest solidny polski software house (część dużej grupy)z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Node.js Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • tworzenie i rozwój produktów elektronicznych oraz serwisów internetowych, z których regularnie korzysta 12 milionów osób.
  • realizacja produktu przeznaczonego na rynek globalny związanego z elektroniczną dystrybucją treści.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość ES5 i ES6
  • dobra znajomość środowiska NodeJS
  • znajomość RabbitMQ
  • umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON
  • znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • chęć rozwoju i nauki
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę, b2b)
  • pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań

  • opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej, bilety do kina
  • kursy językowe
  • dofinansowanie do urlopu
  • płatne urlopy i zwolnienia
  • wydarzenia branżowe
  • dobrze skomunikowaną lokalizację biura z pięknym widokiem na panoramę Warszawy
  • szkolenia
  • wygodne stanowisko pracy
  • poniedziałki z owocami
  • 2 godziny dla rodziny (w pierwsze piątki miesiąca skrócony czas pracy o 2 godziny)
  • fotele masujące
  • 2 dodatkowe dni urlopu (pełnopłatne)

Mile widziane:

  • znajomość ReactJS, Docker