Dla naszego Klienta firmy technologicznej tworzącą platformę agregującą różne API oraz narzędzia dla developerów z segmentu Fin-Tech poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Technical Project Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Wsparcie techniczne dla bieżących projektów;
  • Bieżące aktualizacje statusu prac dla klientów;
  • Współpraca z działem wsparcia klienta, rozwiązywanie problemów;
  • Analiza i koordynacja realizacji zmian w projektach;
  • Opracowywanie standardów i procedur dla wsparcia bieżących projektów i rozwoju platformy.
  • Praca z takimi narzędziami jak Postman, Jira, Confluence, Azure

Wymagania:

  • Solidne podstawy techniczn m.in. znajomość REST API, SQL, PKI;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość Docker, Kubernetes, MongoDB;
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte podczas projektów IT w bankowości.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wybór dogodnej dla Ciebie formy zatrudnienia;
  • Praca w nowocześnie urządzonym biurze w samym sercu Warszawy
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych członków zespołu;
  • Pełna wyzwań praca w niekorporacyjnej atmosferze;
  • Nieformalna atmosfera w pracy, u nas Ty wybierasz, jaki strój na siebie ubierasz;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Bogaty pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Karta sportowa McFit, szkolenia, dofinansowanie posiłków);
  • Codziennie pyszna kawa, owoce, przekąski;
  • Imprezy firmowe.