Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP Full-Stack Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Utrzymanie kodu serwisu internetowego
  • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Integracja z zewnętrznymi usługami
  • Iteracyjne usprawnianie i upraszczanie serwisów internetowych

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka PHP (5.x/7.x//MVC/OOP/WebServices)
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3/Bootstrap,
  • Doświadczenia w korzystaniu i tworzeniu Rest API,
  • Dobrej znajomości biblioteki jQuery,
  • Znajomości tworzenia responsywnych aplikacji webowych (RWD)
  • Znajomości systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomości relacyjnych baz danych SQL
  • Wiedzy z zakresu działania i konfiguracji środowiska i jego elementów składowych pod kątem WWW (Linux)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywności, zaangażowania i samodzielności
  • Chęci i gotowości do rozwoju, inicjatywy we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań.

Proponujemy:

  • Stałą współpracę ze stabilną, prężnie rozwijającą się firmą multimediową
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w obszarze rynku internetowego polskiego i zagranicznego
  • Dużą samodzielność i swobodę działania
  • Zajęcia jogi, relaksacyjne rolowanie
  • Owocowe poniedziałki
  • Bilety do kina
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Zniżki w szkole językowej