Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT ERP Project Manager Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Współpraca z klientem wewnętrznym (m.in. dział Kadr, dział Finansowy, dział Kontrolingu) i zarządzanie jego oczekiwaniami w ramach wdrożenia systemu klasy TETA ERP
  • Zarządzanie dostawcą i nadzór nad realizowanymi przez nich pracami
  • Uzgadnianie rozwiązań z klientem wewnętrznym w zakresie wdrażanych funkcjonalności
  • Skuteczne wdrażanie projektu zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem
  • Dostarczenie określonej usługi IT w ramach przewidzianego budżetu i w określonym czasie
  • Opracowywanie harmonogramu i budżetu projektu
  • Bieżąca kontrola prowadzonych prac projektowych
  • Pełna odpowiedzialność za budżet, harmonogram, zakres i sukces projektu
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Raportowanie i prezentowanie postępów prac
  • Dostarczanie niezbędnych informacji oraz ocena stanu projektu
  • Dokonywanie przeglądu stosowania procedur projektowych i proponowanie ich modyfikacji
  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wdrożeniu modułów systemu TETA ERP lub przy wdrożeniu tych samych modułów (kadry, finanse, kontroling) w innym systemie ERP
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami wewnątrz organizacji oraz z wykorzystaniem partnerów zewnętrznych
  • Posiadanie technicznego backgroundu w IT
  • Posiadanie certyfikatów PRINCE2 lub PMP dużym atutem
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na żargon techniczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała komunikacja i umiejętności organizacyjne
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę b2b
  • Udział w interesującym projekcie