Nasz Klient to firma z zespołem specjalistów i pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Duża wiedza zdobyta w setkach zrealizowanych projektów oraz pełne zaangażowanie gwarantują udane wdrożenia aplikacji i satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

W ich szeregach znajdują się doświadczeni Project Managerowie, ponad 20 doświadczonych developerów (iOS, Android, WP), espół projektantów web/UX/grafika oraz zespół certyfikowanych testerów (ISTQB International Software Testing Qualifications Board) wraz z Test Leaderem.

Realizują projekty dla takich branż na rynku jak: medyczna, edukacyjna, mcommerce, multimedialna, retail, logistyczna, wydawnicza czy gamingowa.

Współpracują z takimi firmami, jak: TVN, Medicover, Castorama, Orange, Lotos, Jacobs i wiele innych.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Android Developer / Programista Aplikacji Mobilnych Warszawa

Formy umowy: Umowa zlecenie B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne z platformą Android
  • Tworzenie dokumentacji projektowej oraz po-projektowej
  • Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia z platformą Android
  • Bardzo dobra umiejętność programowania na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość Java
  • Znajomość XML, JSON, REST, RxJava, Kotlin
  • Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
  • Doświadczenie w tworzeniu Natywnych Aplikacji Mobilnych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość branży urządzeń mobilnych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B
    • umowę o dzieło
  • 26 dni urlopowych w roku
  • Możliwość pracy zdalnej 20 - 30%
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet medyczny
  • Multisport 50% dopłaty
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Brak Dress Code'u
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia zewnętrzne
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Luźna, nieformalna atmosfera w pracy