Misja firmy

"Kreatywnie wykorzystywać potencjał wiedzy oraz technologii do tworzenia i wdrażania rozwiązań informatycznych odpowiadających potrzebom naszych klientów."

Firma powstała w 1998 roku i jest jednym z pierwszych w Polsce Partnerów Comarch. W firmowym katalogu usług znajdują się między innymi: wdrożenia i serwis systemów Comarch ERP do zarządzania firmą oraz infrastruktura IT i kompleksowa administracja IT.

Firmę wyróżnia: 20 lat doświadczenia, wykwalifikowani specjaliści, ponad 500 wdrożeń systemów IT, umiejętność dostosowania się do oczekiwań Klientów, skuteczność i dyscyplina budżetowa.

Pokazują, jak usprawnić działalność według najlepszych wzorców, dostosować się do wymogów prawnych i zyskać przewagę konkurencyjną.

Pracują z uznanymi na świecie partnerami technologicznymi: Microsoft, Juniper, HP, Netapp, Dell EMC, VMware, Veeam, Mimecast, Symantec

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant wdrożeniowy systemu Enova365 (moduł księgowy) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Wdrażanie u Klientów systemu Enova365 w obszarze modułu Księgowość, Środki Trwałe, analizy MS Excel, ewidencja środków pieniężnych
  • Analiza procesów biznesowych Klienta
  • Opracowanie koncepcji oraz ich realizacja w uzgodnieniu z kierownikiem projektu
  • Konfiguracja systemu u klienta w oparciu o przeprowadzoną analizę,
  • Prowadzanie szkoleń klienckich
  • Doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie klientów po wdrożeniu

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku pracownika działu księgowości
  • Praktycznej i merytorycznej znajomości obszaru finanse i księgowość (wymaganie konieczne)
  • Wyższego wykształcenia - kierunek finanse i rachunkowość lub ekonomia (minimum licencjat / inżynier)
  • Samodzielności i zorientowania na rozwiązanie
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Chęci podnoszenia własnych kompetencji
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Pakiet benefitów:
    • karta MultiSport
    • ubezpieczenie medyczne
  • Uczestnictwo w interesujących projektach
  • Możliwości rozwoju
  • Kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu systemem ENOVA365 lub praca na tym systemie
  • Znajomość j. angielskiego