Nasz Klient - firma konsultingowa z obszarów Azji z oddziałem w Polsce w centrum Warszawy - jest wiodącym reklamodawcą internetowym zorientowanym na sprzedaż w Azji Południowo-Wschodniej. Firma zapewnia swoim Klientom wiele możliwości kontaktu, w tym obsługę za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, Livechat, WhatsApp, Line i innych. W zależności od rynku i reklamowanego produktu lub usługi stosują szereg najlepszych kanałów i podejść: marketing wydajnościowy i partnerski, reklama programowa, reklama displayowa, media społecznościowe, wyszukiwanie, poczta e-mail i wszelkie inne sposoby zapewniające sprzedaż.

Obecnie do swojego zespołu developerskiego poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Node.js Developer 11000 - 16000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój wewnętrznego systemu do zarządzania organizacją CRM / ERP
  • Projektowanie i implementacja serwisów, aplikacji i systemów
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia jako programista Node.js
  • Doświadczenie w średniej wielkości projektach minimum w dwie osoby
  • Doświadczenie w programowaniu w innych technologiach back-end lub front-endu
  • Doświadczenie z github / bitbucket
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • karta Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro przy ulicy Pięknej - centrum miasta)
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwości rozwoju
  • Możliwa praca zdalna jeden dzień w tygodniu
  • Partnerska atmosfera sprzyjająca rozwojowi

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami (kubernetes, consul)

Inne:

Szybki proces rekrutacji