Dla naszego Klienta, firmy tworzącej dedykowane platformy sprzedażowe, rozwiązanie e-commerce dla największych globalnych Klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, audytowej czy produkcyjnej, działającej na rynku od ponad 20 lat, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Systems&Network Administrator Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne, wirtualizacja)
  • utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturą hostingową
  • analiza i działanie proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności
  • praca w zespole utrzymania i wsparcie w zakresie infrastruktury
  • praca z ciekawymi technologiami:
    • kontenery (m.in. Docker, OpenShift)
    • wirtualizacje (m.in. XenServer, KVM)
    • rozwiązania chmurowe (Amazon Web Services, Azure)
    • automatyzacja procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (m.in. Ansible)
    • systemy BSD

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW
  • znajomość j. angielskiego w stopniu zapewniającym czytanie dokumentacji technicznej
  • znajomość dystrybucji: Debian, Red Hat (RHEL, CentOS)
  • znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla systemu Linux
  • doświadczenie w administracji serwerami opartymi o systemy Linux
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
    • serwery WWW, aplikacji Java
    • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP)
    • serwery DNS
    • systemy monitoringu i wirtualizacji
    • firewall i routing

Oferujemy:

  • dogodna lokalizacja (WIERZBNO)
  • możliwość pracy zdalnej
  • parking rowerowy
  • zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
  • opieka medyczna (Medicover)
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Strefy relaksu
  • system zmianowy (zmiana poranna lub popołdniowa)
  • dyżury 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem)