Nasz Klient - firma konsultingowa z obszarów Azji z oddziałem w Polsce w centrum Warszawy - jest wiodącym reklamodawcą internetowym zorientowanym na sprzedaż w Azji Południowo-Wschodniej. Firma zapewnia swoim Klientom wiele możliwości kontaktu, w tym obsługę za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych, Livechat, WhatsApp, Line i innych. W zależności od rynku i reklamowanego produktu lub usługi stosują szereg najlepszych kanałów i podejść: marketing wydajnościowy i partnerski, reklama programowa, reklama displayowa, media społecznościowe, wyszukiwanie, poczta e-mail i wszelkie inne sposoby zapewniające sprzedaż.

Obecnie do swojego zespołu developerskiego poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT DevOps / Administrator serwerowy (Windows, Linux) 9000 - 16000 PLN Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Zaprojektowanie i wdrożenie architektury opartej na mikroserwisach
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów baz danych i serwerów aplikacji
  • Badanie wydajności serwerów
  • Udział w projektach wdrożeniowych serwerów i baz
  • Zarządzanie prawami dostępu do systemów oraz aplikacji
  • Wdrażanie strategii utrzymania wydajności oraz testowanie i ulepszanie wydajności systemu
  • Instalacja i konfiguracja
  • Nadzorowanie backup-ów, przygotowywanie procedur odtwarzania
  • Wsparcie użytkowników w zakresie dostępu do danych

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, związanym z administracją serwerów w dużej firmie:
    • serwery oparte o Windows Server
    • serwery oparte o Linux
  • Znajomość Docker, Kubernetes, Consul
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MySQL, MS SQL,
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji zapytań SQL
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury rozproszonej w oparciu o AMAZON AWS
  • Praktyczna wiedza i umiejętność posługiwania się bazami danych: Microsoft SQL, MySQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Pakiet benefitów:
    • prywatna opieka medyczna
    • karta Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (nowoczesne biuro przy ulicy Pięknej - centrum miasta)
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwości rozwoju
  • Możliwa praca zdalna jeden dzień w tygodniu
  • Partnerska atmosfera sprzyjająca rozwojowi

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania opartego o mikroserwisy
  • Doświadczenie we wdrażaniu technologii MS, przedewszystkim Sharepoint

Inne informacje:

Szybki proces rekrutacji