Nasz Klient - jest drugim co do wielkości operatorem na rynku CEP w Europie. Ich ambicją jest być najlepszym partnerem do współpracy. Nieustannie rozwijają swoje doświadczenia z Klientami, aby dostarczać genialnie proste rozwiązania, które sprawiają, że wysyłanie i odbieranie paczek jest łatwiejsze i bardziej elastyczne. Dzięki wiodącej w branży usłudze Predict ustanawiają nowy standard wygody, utrzymując ścisły kontakt z dostawcami. Wierzą w budowanie bliższych połączeń ze wszystkimi Klientami poprzez sieć ponad 42 000 punktów odbioru.

Firma korzystając z innowacji i logistyki ostatniej mili, opracowuje rozwiązania ukierunkowane na użytkownika. Ich produkty i usługi łączą specjalistyczną wiedzę lokalną i międzynarodową naszego Klienta - wszystkie zaprojektowane z myślą o Klientach i Klientach Klientów.

W związku z szybkim i nieustannym rozwojem poszukują do swoich szeregów osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Analityk ds. IT (Junior / Mid) 6000 - 13000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Analiza funkcjonalna i techniczna wymagań biznesowych (klienci wewnętrzni)
  • Koordynacja procesu tworzenia oprogramowania
  • Przekazywanie wiedzy z zakresu integracji systemów informatycznych
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Kontrola jakości pracy zewnętrznych dostawców
  • Ocena ważności i ustalanie priorytetów zadań
  • Współpraca z architektami i kierownikami projektów w ramach organizacji i zewnętrznych dostawców

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Wiedza o Jira i Confluence
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Umiejętności analityczne
  • Możliwość tworzenia i aktualizacji dokumentacji
  • Dobry angielski w mowie i piśmie
  • Wysokie standardy osobiste i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (bezpośrednie, zdalne)
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany stopień magistra informatyki lub pokrewnych studiów)

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie:
    • umowy o pracę
    • umowy B2B (26 dni urlopu / rok)
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku