Dla naszego Klienta jednej z największych firm na świecie świadczącej usługi doradztwa polskim oraz międzynarodowym podmiotom we wszystkich sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej , ubezpieczeniowej , farmaceutycznej , handlu i produkcji dóbr oraz usług konsumpcyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior Consultant SAP FI/CO Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w analizie potrzeb biznesowych klienta oraz tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych dla proponowanych rozwiązań systemu SAP lub S/4 HANA, moduły FI, CO, Simple Finance
  • Udział w implementacji oraz migracji systemu SAP lub S/4 HANA zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą ,przede wszystkim FI, CO, Simple Finance
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki o profilu informatycznym lub ekonomicznym)
  • 4 lata doświadczenia we wdrażaniu systemu SAP FI, CO, Simple Finance
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i współpracy w zespole
  • Zorientowania na klienta
  • otwartości na różnorodność oraz chęć podnoszenia własnych kompetencji
  • Dokładność i sumienność
  • Zdolności analityczne
  • Projektowanie i konfiguracja rozwiązań
  • Gotowośc do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Znajomość MS Dynamics BC lub F&O
  • Znajomość MS Dynamics 365