Klient jest firmą tworzącą zróżnicowane aplikacje webowe i mobilne. Pierwszy duży projekt utworzyli 2010 roku, była to aplikacja mobilna dla największej firmy telewizyjnej w Polsce. Aktualnie tworzą aplikacje Androidowe, Webowe, iOS'owe i całe systemy webowe, dla rynkowych Leaderów.

Do regularnie nagradzanej za tworzenie najlepszych aplikacji Firmy, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie systemów Backendowych, komunikujących się z aplikacjiami mobilnymi oraz frontem WWW
  • Pisanie dokumentacji technicznej
  • Praca we współpracy z zespołem, w zwinnych metodykach

Wymagania:

  • Minimum Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość:
    • PHP7
    • Laravel/Lumen
    • Baz danych MySQL/PosgresSQL
    • REST API
    • GIT'a

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę, bądź B2B
  • Karta Multisport
  • Wyjścia integracyjne
  • Swobodna atmosfera

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Micro Services
  • Doświadczenie w Pracy nad Projektami w kilkuosobowych zespołach