Nasz Klient to prawdziwie międzynarodowa organizacja, zatrudniająca ponad 2000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. Ich szybki rozwój napędzany jest innowacjami technologicznymi i głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych ich Klientów. To ich zaangażowanie w doskonałą obsługę, jakość i niezawodność sprawia, że są zaufanym partnerem ponad 1000 firm w ponad 80 krajach. Zajmują wyjątkową pozycję na styku branży sportowej, medialnej i zakładów bukmacherskich.

Ich celem jest zaskakiwanie swoich Klientów innowacyjnymi i wartościowymi rozwiązaniami. Szukają ludzi z energią, elastycznością i zaangażowaniem, aby kierować tymi zmianami i podejmować ambitne projekty. Ich dynamiczny rozwój tworzy się wokół ludzi, zespołów i produktów, które rzuciły wyzwanie konwencji, i oczekują, że ich zespoły będą nieustannie przekraczać te granice.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Backend Developer Mid / Senior (Java / Python) 10000 - 24500 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Współpraca z wielofunkcyjnym zespołem ds. Produktu, projektowania i inżynierii
  • Przejmowanie odpowiedzialności za kształtowanie i dostarczanie kluczowych funkcji i produktów
  • Tworzenie wysokiej jakości backend code
  • Rozwiązywanie problemów - nie tylko pisanie kodu
  • Zbudowanie testowalnego kodu
  • Praca przy ulepszeniu testu jednostkowego
  • Praca w nowoczesnym, wspólnym środowisku programistycznym
  • Korzystanie z GitLab, Continuous Integration i Continuous Delivery

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania Backendu z wykorzystaniem Java lub Python
  • Doświadczenie z architekturami zorientowanymi strumieniowo
  • Mocne podstawy w tworzeniu oprogramowania
  • Zrozumienie architektury mikrousług i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu zwinnego oprogramowania i Scrumie
  • Dobre zrozumienie rozwoju Frontendu

Wymagania onietechniczne:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - minimum B2
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Pozytywny, gracz zespołowy z nastawieniem na działanie
  • Postrzeganie każdego problemu jako wyzwanie i szukanie rozwiązań wspólnie z zespołem
  • Dedykacja do tworzenia innowacyjnych i łatwych w utrzymaniu produktów

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów:
    • Multisport
    • Opieka medyczna
    • Imprezy firmowe
    • Wyjazdy zagraniczne
    • Międzynarodowe konferencje programistyczne
    • Chillout room z PlayStation, piłkarzykami i grami planszowymi z turniejem dart interoffice
    • Lekcje angielskiego z native speakerem
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stacjonarna i stabilna praca w międzynarodowym zespole
  • Praca z nowoczesną aplikacją wykorzystującą najnowsze technologie
  • Możliwość dołączenia do ekscytującego zespołu i wywarcia wpływu na produkty i produkty Klientów.
  • Koleżeński utalentowany i pełen pasji zespół
  • Biuro przy stacji metra "Rondo Daszyńskiego"

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość innych języków t.j: Go lub Bash
  • AWS / DevOps
  • Kubernetes
  • Chromium
  • Websocket
  • Kafka
  • gRPC
  • Selenium
  • Puppeteer
  • Node.js
  • SlimerJS
  • Dowolna technologia web scrapping