Nasz Klient to prawdziwie międzynarodowa organizacja, zatrudniająca ponad 2000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. Ich szybki rozwój napędzany jest innowacjami technologicznymi i głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych ich Klientów. To ich zaangażowanie w doskonałą obsługę, jakość i niezawodność sprawia, że są zaufanym partnerem ponad 1000 firm w ponad 80 krajach. Zajmują wyjątkową pozycję na styku branży sportowej, medialnej i zakładów bukmacherskich.

Ich celem jest zaskakiwanie swoich Klientów innowacyjnymi i wartościowymi rozwiązaniami. Szukają ludzi z energią, elastycznością i zaangażowaniem, aby kierować tymi zmianami i podejmować ambitne projekty. Ich dynamiczny rozwój tworzy się wokół ludzi, zespołów i produktów, które rzuciły wyzwanie konwencji, i oczekują, że ich zespoły będą nieustannie przekraczać te granice.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer / Programista Java 10000 - 22000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie wysokiej jakości, testowalnego kodu
  • Dostarczanie rozwiązań opartych na współpracy
  • Otwartość i chęć do przeglądu i sprawdzania kodu
  • Zrozumienie tech stack'u
  • Bycie ekspertem w zakresie złożonych zawiłości danych sportowych w różnych dyscyplinach sportowych
  • Odpowiedzialność za swoje zadania
  • Ewangelizacja swoich pomysłów, funkcji i ulepszeń

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w Java
  • Doświadczenie z Eclipse lub IDE, GIT, Docker
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak Jira i Confluence
  • Doświadczenie z MySQL lub innym systemem relacyjnych baz danych
  • Umiejętność pracy nad złożonymi i trudnymi zadaniami
  • Tytuł inżyniera / magistra informatyki
  • Dobry angielski w mowie i piśmie - minimum B2
  • Chęć uczenia się nowych technologii
  • Pozytywny, gracz zespołowy z nastawieniem na działanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów:
    • Multisport
    • Opieka medyczna
    • Imprezy firmowe
    • Wyjazdy zagraniczne
    • Międzynarodowe konferencje programistyczne
    • Chillout room z PlayStation, piłkarzykami i grami planszowymi z turniejem dart interoffice
    • Lekcje angielskiego z native speakerem
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stacjonarna i stabilna praca w międzynarodowym zespole
  • Praca z nowoczesną aplikacją wykorzystującą najnowsze technologie
  • Możliwość dołączenia do ekscytującego zespołu i wywarcia wpływu na produkty i produkty Klientów.
  • Koleżeński utalentowany i pełen pasji zespół
  • Biuro przy stacji metra "Rondo Daszyńskiego"

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie z:

  • / Maven
  • Hibernate