Nasz Klient to prawdziwie międzynarodowa organizacja, zatrudniająca ponad 2000 osób w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie. Ich szybki rozwój napędzany jest innowacjami technologicznymi i głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych ich Klientów. To ich zaangażowanie w doskonałą obsługę, jakość i niezawodność sprawia, że są zaufanym partnerem ponad 1000 firm w ponad 80 krajach. Zajmują wyjątkową pozycję na styku branży sportowej, medialnej i zakładów bukmacherskich.

Ich celem jest zaskakiwanie swoich Klientów innowacyjnymi i wartościowymi rozwiązaniami. Szukają ludzi z energią, elastycznością i zaangażowaniem, aby kierować tymi zmianami i podejmować ambitne projekty. Ich dynamiczny rozwój tworzy się wokół ludzi, zespołów i produktów, które rzuciły wyzwanie konwencji, i oczekują, że ich zespoły będą nieustannie przekraczać te granice.

Cechuje ich:

Współpracują m.in. z: NBA, ITF, NFL, Major League Baseball, ESL, NHL, World Snooker.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT System Administrator Junior / Mid / Senior 8000 - 24000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Współpraca z programistami w zakresie architektury technicznej i wdrażania nowych produktów i usług
  • Jako członek zespołu dyżurnego upewnianie się, że usługi są dostępne i funkcjonują 24/7
  • Wyszukiwanie, wybieranie i wdrażanie nowych narzędzi i technologi, które ułatwiają życie

Wymagania:

  • Znajomość Amazon Web Services i Kubernetes
  • Doświadczenie w architekturze mikrousług
  • Chęć uczenia się nowych technologii i dzielenia się wiedzą techniczną
  • Dobry angielski w mowie i piśmie - minimum B2
  • Pozytywny, gracz zespołowy z nastawieniem na działanie
  • Magister lub licencjat z informatyki

Doświadczenie z co najmniej jednym z poniższych:

  • Technologie wirtualizacji i kontenerów, takie jak Docker i Kubernetes
  • Technologie baz danych, usługi baz danych w AWS, w szczególności MySQL
  • Narzędzia monitorowania takie jak:
    • Prometeusz
    • Pagerduty
    • Grafana
    • Dead Mans Snitch
  • Technologie sieciowe takie jak:
    • Nginx
    • Varnish
    • PHP i NodeJS
  • Technologie brokerów wiadomości, RabbitMQ, Kafka

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów:
    • Multisport
    • Opieka medyczna
    • Imprezy firmowe
    • Wyjazdy zagraniczne
    • Międzynarodowe konferencje programistyczne
    • Chillout room z PlayStation, piłkarzykami i grami planszowymi z turniejem dart interoffice
    • Lekcje angielskiego z native speakerem
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stacjonarna i stabilna praca w międzynarodowym zespole
  • Praca z nowoczesną aplikacją wykorzystującą najnowsze technologie
  • Możliwość dołączenia do ekscytującego zespołu i wywarcia wpływu na produkty i produkty Klientów.
  • Koleżeński utalentowany i pełen pasji zespół
  • Biuro przy stacji metra "Rondo Daszyńskiego"