Dla naszego KLienta - firmy z branży Fin-Tech (z centralą w jednym z krajów Beneluksu), obsługującej największych Klientów z branży bankowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Support Engineer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie aplikacji w środowisku produkcyjnym (parametryzacja, konfiguracja, wsparcie przy analizie i rozwiązywaniu błędów).
  • Zarządzanie incydentami związanymi z produkcyjnym działaniem naszej Platformy, polegające na:
    • weryfikacji zgłoszeń w oparciu o dostępne narzędzia diagnostyczne,
    • realizacji zmian związanych z parametryzacją biznesową (na podstawie procedur operacyjnych),
    • diagnostyce działania komponentów platformy (na podstawie procedur operacyjnych),
    • współpracy z Klientem (IT/Administratorzy Banku).
  • Bieżący nadzór nad działaniem komponentów platformy
  • Diagnostyka narzędzi monitorujących
  • Kontrola i monitorowanie wydajności
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Prace utrzymaniowe:
    • Aktualizacje wersji oprogramowana
  • Współpraca z analitykami oraz zespołem testowym w procesie tworzenia oprogramowania
  • Wsparcie dla testów funkcjonalnych/integracyjnych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka SQL, znajomość baz danych (w szczególności MS SQL)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień administracji systemów Windows;
  • Znajomość zagadnień zdalnego dostępu do systemów i aplikacji;

umiejętność analitycznego myślenia;

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w nowoczesnym biurze w samym sercu Warszawy
  • Współudział w realizacji projektów z obszaru IT o międzynarodowym kontekście;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta McFit;
  • Dofinansowanie do posiłków;

Mile widziane:

  • Znajomość MongoDB;
  • Doświadczenie zdobyte w ramach Service Desk/ dział IT
  • Mile widziana znajomość zagadnień HA i DR