Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydawającej magazyny poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior JavaScript Developer Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Programowanie nowoczesnych aplikacji PWA Headless dla rozwiązań e-commerce
  • Projektowanie architektury nowych rozwiązań
  • Pisanie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, e2e)
  • Audyt kodów źródłowych tworzonych przez pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz optymalizacji wysokowydajnych aplikacji z wykorzystaniem Vue.js lub React
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Samodzielność
  • Chęć nauki i rozwoju osobistego

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia dużych, innowacyjnych projektów e-commerce
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Elastyczne godziny pracy. Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Realny wpływ na stack technologiczny
  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowej firmie mediowej z silną pozycją rynkową
  • Dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pakiet opieki zdrowotnej
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Owocowe poniedziałki
  • Zniżki w szkole językowej