Dla międzynarodowej firmy mediowej intensywnie rozwijającej portfolio serwisów internetowych oraz wydającej magazyny poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Magento Developer (m/f) Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie i optymalizacja projektów e-commerce opartych na Magento2

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie jako programista PHP
  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako programista Magento
  • Aktywny udział w minimum jednym projekcie związanym z platforma Magento
  • Stosowanie zasad PSR 0-4 i umiejętność zweryfikowania kodu pod tym względem
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania wzorców projektowych
  • Umiejętność projektowania i optymalizowania baz danych w szczególności MYSQL oraz Postgres
  • Znajomość dowolnego frameworka: Symfony Laravel, YII, Zend
  • Doświadczenie w budowaniu warstwy integracyjnej ( REST/SOAP )
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu JavaScript, w tym znajomość Vue.JS
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Bootstrap lub Foundation
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Varnish
  • Doskonała znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego min.poziom B2

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet opieki zdrowotnej
  • Dostęp do programu ubezpieczenia na życie
  • Zajęcia jogi, relaksacyjne rolowanie
  • Owocowe poniedziałki
  • Bilety do kina
  • Zniżki w szkole językowej