Dla naszego Klienta, globalnej firmy, działającej na wielu rynkach, zatrudniającej kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Power Bi w zespole Data Analytics in Assurance Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Budowa, wdrożenia i rozwijanie dashboardów/raportów opartych o technologię Power BI;
  • Projektowanie narracji opartej o dane i prezentowanie jej odbiorcom biznesowym;
  • Zbieranie wymagań biznesowych od odbiorców końcowych i rekomendowanie rozwiązań;
  • Ładowanie i integracja danych z różnych źródeł;
  • Tworzenie oraz optymalizacja modeli analitycznych w języku DAX

Oczekiwania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wyższe wykształcenie techniczne/ekonomiczne;
  • Znajomość technik optymalnej wizualizacji danych;
  • Doświadczenie w tworzeniu kompleksowych rozwiązań BI z użyciem narzędzi Microsoft;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (PL/SQL / T-SQL)
  • Bardzo dobra znajomość języków DAX oraz M;
  • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;
  • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;
  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi i metod wykorzystywanych do analizy danych (np. Python, R)