Dla firmy specjalizującej się w analityce internetowej i optymalizacji konwersji sklepów e-commerce oferujące własne rozwiązania, współpracującej z firmami jak Wittchen, Black Red White, Praktiker czy Sizeer, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT UX Specialist/Designer Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Przygotowanie szkiców (makiet) zmian w ramach sklepów internetowych
  • Komentowanie projektów graficznych uzyskanych od projektanta graficznego
  • Wyciąganie wniosków z raportów Google Analytics
  • Przeprowadzanie ewaluacji heurystycznych (eksperckich) serwisów
  • Przeprowadzanie i analiza badań użyteczności
  • Realizacja testów A/B
  • Organizacja pracy przy realizacji zadań, zlecanych innym członkom zespołu
  • Prowadzenie konwersacji z zespołami projektowymi Klientów
  • W drugim okresie budowa własnego zespołu UX

Wymagania:

  • Angielski C1
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

  • Budżet szkoleniowy (około 3000 - 4000 PLN)
  • Zestaw benefitów (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, Spotify Premium)
  • 2 dni zdalnej pracy w miesiącu
  • Płatny urlop w wymiarze 26 dni
  • Elastyczne godziny pracy
  • Coaching w zakresie rozwoju umiejętności miękkich

Mile widziane:

  • Dobra znajomość UXPin